Odbiór i wywóz odpadów

Zapraszamy do współpracy tel. 59 333 00 03 lub 881 700 332

Odbiór i transport odpadów

Odbiór i transport odpadów

Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów z terenu gmin i okolic: Borzytuchom, Bytów, Dziemiany, Kołczygłowy, Lipnica, Lipusz, Miastko, Parchowo, Stężyca, Studzienice oraz Tuchomie. Odbieramy również odpady z terenu sąsiadujących gmin. Posiadamy szeroką gamę pojazdów transportujących odpady, w tym pojazdy przewożące kontenery od 2 m3  do 36 m3. Nasze pojazdy oraz kontnery są tak skonstruowane, aby przewozić odpady lekkie, jak i ciężkie (n gruz czy inne odpady powstałe w wyniku prac remontowych nie stanowią problemu). Na życzenie klienta podstawiamy kontener we wskazane miejsce z możliwością wydzierżawienia na dowolny okres zależny od Państwa. Oferujemy również załadunek odpadów do pojazdu lub do kontenera. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza zgłoszeń online. 

 

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych

Gruz

Oferujemy Państwu kompleksową usługę odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów budowlanych, rozbiórkowych, remontowych. Jeżeli Państwo macie problem z odpadami poremontowymi czy też robicie porządki w garażu, podstawimy Państwu kontener na wszystkie zalegające odpady. Oferujemy również wygodne worki BIG-BAG o poj. 1 m3. Wystarczy tylko jeden telefon, aby mieć uciążliwy problem z głowy. Kontenery podstawiamy w najdogodniejszym dla Państwa i najszybszym możliwym momencie od złożenia zamówienia. Jeśli istnieje utrudniony dojazd do Twojej posiadłości, dla nas to nie problem, posiadamy szeroką gamę pojazdów, które dojadą w wąskie trudno dostępne uliczki. Przy zgłoszeniu prosimy o podanie adresu terenu, z którego należy odebrać odpady, prosimy również o określenie ilości odpadów (w przybliżeniu kg, m3). Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia w związku z czym gwarantujemy po odebraniu odpadów potwierdzenie, bądź wystawienie kart przekazania odpadów.

Zachęcamy do kontaktu przez formularz zgłoszeń online.


Wywóz odpadów wielkogabarytowych (mebli i innych)

Odpady wielkogabarytowe

Oferujemy Państwu kompleksową usługę odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych (m. in. starych mebli). Jeżeli Państwo macie problem z zalegającymi meblami lub innymi odpadami w garażu, bądź na poddaszu, skontaktuj się z nami, wspólnie rozwiążemy problem. Oferujemy również pomoc przy załadunku tego typu odpadów. Przy zgłoszeniu prosimy o podanie adresu terenu, z którego należy odebrać odpady, prosimy również o określenie ilości odpadów (w przybliżeniu kg, m3). Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia w związku z czym gwarantujemy po odebraniu odpadów potwierdzenie, bądź wystawienie kart przekazania odpadów.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeń online.

 

Wywóz odpadów przemysłowych

odpady_przemysowe.png

Oferujemy Państwu kompleksową usługę odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów przemyslowych. 

Odpady przemysłowe stanowią ponad 90% całkowitej ilości odpadów powstających w Polsce. Są to uboczne produkty działalności człowieka, powstające na terenie zakładu przemysłowego i niepożądane w miejscu ich powstawania. Są szkodliwe lub uciążliwe dla środowiska. Zalicza się do nich: zużyte oleje, czyściwa, zanieczyszczone tworzywa i opakowania, rozpuszczalniki, chemikalia, odpady ropopochodne, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Jeśli Państwo macie problem z odpadami przemysłowymi, nic prostszego, wystarczy kontakt z nami, a my wszystkim się zajmiemy.

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie adresu terenu, z którego należy odebrać odpady, prosimy również o określenie ilości odpadów (w przybliżeniu kg, m3). Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia w związku z czym gwarantujemy po odebraniu odpadów potwierdzenie, bądź wystawienie kart przekazania odpadów.

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zgłoszeń online.

Wywóz odpadów RTV i AGD

rtv.png

Oferujemy Państwu kompleksową usługę odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Posiadacie Państwo zalegający telewizor lub lodówkę w piwnicy lub garażu? Skontaktuj się z nami. Możecie Państwo skorzystać z naszego formularza zgłoszeń online.

Przy zgłoszeniu prosimy o określenie rodzaju odpadów, podanie adresu terenu, z którego należy odebrać odpady, o określenie ilości odpadów (w przybliżeniu kg, m3). Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia w związku z czym gwarantujemy po odebraniu odpadów potwierdzenie, bądź wystawienie kart przekazania odpadów.

 

Wywóz śmieci i innych odpadów

odpady.png

Jeśli Państwo posiadacie całkowicie inne odpady niewymienione powyżej prosimy o kontakt, z pewnością znajdziemy korzystne rozwiązanie. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą oraz specjalistyczne pojazdy, które przetransportują każdą ilość odpadów. Nie czekaj, pozbądź się odpadów już teraz.

Przykładowe odbierane przez nas odpady:

 • Tworzywa sztuczne (popularny plastik)
 • Szkło (opakowania po napojach, słoiki)
 • Papier, karton, tektura oraz opakowania wielomateriałowe
 • Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (RTV i AGD)
 • Odpady zielone (trawa, gałęzie)
 • Odpady wielkogabarytowe (stare meble, różnego rodzaju odpady o wielkich gabarytach)
 • Zużyte opony
 • Odpady zmieszane komunalne
 • Odpady z przemysłu drzewnego
 • Odpady budowlane (gruz)
 • Odzież i tekstylia
 • Odpady niebezpieczne (np. baterie i akumulatory, lampy fluorosencyjne i inne odpady zawierające rtęć, resztki rozpuszczalników, lakierów i farb w opakowaniach, opakowania po aerozolach, olejach, smarach, środkach ochrony roślin itp.)
 • Metale
 • oraz wiele wiele innych

Przy zgłoszeniu prosimy o określenie rodzaju odpadów, podanie adresu terenu, z którego należy odebrać odpady, o określenie ilości odpadów (w przybliżeniu kg, m3). Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia w związku z czym gwarantujemy po odebraniu odpadów potwierdzenie, bądź wystawienie kart przekazania odpadów.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeń online.

 

Dzierżawa kontenerów

kontenery.png

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy możliwość dzierżawy kontenerów. W zależności od potrzeb klienta oferujemy możliwość dzierżawy na dowolny okres, czy to jest jeden dzień czy kilka miesięcy, decyzja należy do Państwa. Kontenery postawiamy w najszybszym możliwym momecie. Oferujemy szeroką gamę kontenerów o pojemności od 2 m3 do 36 m3.

Złóż zapytanie już teraz poprzez formularz zgłoszeń online.

 

Pojemniki oraz worki na nieczystości stałe

pojemniki.png

Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno Sp. z o.o. oferuje również możliwość podstawienia pojemników na odpady zmieszane oraz selektywnie zbierane o pojemnościach 120L, 240L, 360L oraz 1100L. Oferujemy ich kompleksową obsługę z ustaloną indywidualnie częstotliwością odbioru. Jako uzupełnienie oferujemy również worki do selektywnej zbiórki. Jeśli natomiast Państwo preferujecie pojemniki do selektywnej zbiórki zamiast worków, nic prostszego wystarczy kontakt z nami.

Przy zgłoszeniu prosimy o określenie rodzaju odpadów, podanie adresu terenu, z którego należy odebrać odpady, o określenie ilości odpadów (w przybliżeniu kg, m3). Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia w związku z czym gwarantujemy po odebraniu odpadów potwierdzenie, bądź wystawienie kart przekazania odpadów.

Formularz zgłoszeń online - skorzystaj teraz.

 

Płatności

Formy płatności:

 • gotówka po wykonaniu usługi
 • przelew po wykonaniu usługi (najczęściej wybierana opcja przez klientów)

Przy dłuższej współpracy proponujemy umowę na stałą obsługę, co gwarantuje jeszcze niższe ceny.

Oferujemy najkorzystniejsze warunki na rynku.

Do każdego klienta dostosowujemy indywidualną cenę. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu wywozu odpadów, a przy dłuższej współpracy nawet jego częstotliwość.

 

Kontakt

Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno Sp. z o.o.

77-131 Rekowo, Sierzno, gmina Bytów, województwo pomorskie

tel. kom. 881 700 332

tel. 59 333 00 03

adres e-mail: m.chrzan@zzosierzno.pl

adres e-mail: kontakt@zzosierzno.pl

formularz zgłoszeń online: Kliknij tutaj, aby przejść do formularza

 

Pliki do pobrania:

Cennik za zagospodarowanie odpadów od 01.01.2023 r.

Cennik za zagospodarowanie odpadów od 01.01.2024 r.

© Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno Sp. z o.o.
Wykonanie: strony internetowe słupsk